Misja firmy

Przedsiębiorstwo Trifox w oparciu o znajomość krajowego rynku oraz długoletnie doświadczenie w branży oferuje szeroką gamę asortymentu zabawkowego w konkurencyjnych cenach dla sklepów oraz hurtowni.

Opis działalności

"Spełniamy dziecięce marzenia" to motto towarzyszące nam od początku naszej działalności.

Pragniemy aby nasza oferta zabawek nie tylko „Spełniała dziecięca marzenia”, ale także by ,,Przez zabawę edukowała” dlatego też, staramy się aby w naszym asortymencie nie zabrakło również takich pozycji, które wpływają i pomagają w psycho-ruchowym rozwoju dziecka. Czołowe znaczenie ma dla nas także bezpieczeństwo ,,ostatecznego odbiorcy'' naszej oferty, tak więc sprzedajemy tylko te zabawki, które posiadają wymagane certyfikaty i atesty.

W stałej ofercie przedsiębiorstwa znajdziecie Państwo około 6000 wzorów zabawek i artykułów dla dzieci pochodzących od producentów chińskich, europejskich, jak również krajowych. Na powierzchni ponad 1800 m2 znajduje się nasz magazyn oraz hala sprzedażowa, na której zaprezentowana jest pełna ekspozycja oferowanych przez nas zabawek oraz prowadzona jest sprzedaż hurtowa. Fachowość i profesjonalizm naszej kadry pracowniczej pomoże przy doborze odpowiedniego asortymentu dla Państwa potrzeb. Firma Trifox zajmuje się współpracą handlową z hurtowniami, sklepami oraz instytucjami na terenie całego kraju, jak również krajów sąsiadujących zapewniając im nie tylko bogactwo asortymentu i wysoką jakość towaru, ale także korzystne formy rozliczeń i rabatów. Dzięki doskonałej znajomości rynku oraz bogatemu doświadczeniu w branży importer zabawek Trifox gwarantuje swoim klientom utrzymanie stałego i nader konkurencyjnego poziomu cen. Przedsiębiorstwo Trifox to bez wątpienia jeden z największych importer zabawek w kraju, którego oferta handlowa z racji swojej objętości i wszechstronności cieszy się dużym zainteresowaniem i zasłużonym uznaniem klientów i partnerów handlowych.

Trifox Sp. z o.o. jest także oficjalnym dystrybutorem wielu wiodących producentów zabawek takich jak: Trefl, Clementoni, Aleksander, Marioinex itd.

Historia firmy

Przedsiębiorstwo TRIFOX powstało w 2021 roku po połączeniu dwóch czołowych krajowych importerów zabawek – IREX i PISAREK. Decyzja o fuzji została podjęta pod wpływem dynamicznie zmieniających się trendów oraz sytuacji na rynku rodzimym. Działalność nowej spółki została przeniesiona do placówki w Bielsku-Białej, gdzie dzięki swojej przestronności, obszernej powierzchni wystawowej oraz magazynowej ma podnieść poziom obsługi klienta.

Bazując na niemal 30-letnim doświadczeniu w branży oraz pozytywnej renomie obu firm, nowa spółka ma za zadanie nieustannie zabiegać o względy swoich stałych klientów oraz poprzez odpowiednią promocję pracować nad pozyskaniem nowych. Potrzeby klientów zawsze należały do naszych priorytetów, dlatego przyczyniły się do ciągłego poszukiwania i oferowania nowych form sprzedaży i dystrybucji zabawek. W tym właśnie celu powstała nowa platforma sprzedażowa, dzięki której kontrahenci w łatwy i szybki sposób mogą zapoznać się z ofertą naszej firmy oraz złożyć zamówienie.