Aktualności

02 2023

KOMUNIKAT - ZMIANA FIRMY TRANSPORTOWEJ

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, iż z dn. 20.02.2023 r. realizacja dostaw (paczki) odbywać się będzie za pośrednictwem nowej firmy kurierskiej - InPost! Zmiana przewoźnika pozwala na zaproponowanie bardziej konkurencyjnej (niższej) ceny za usługę transportową (dla zamówień niespełniających minimum logistycznego tj. 600 zł netto po rabacie) przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości świadczonej usługi. Aktualny cennik znajduje się w zakładce wysyłka.

Zapraszamy do składania zamówień!

02 2023

NOWA DOSTAWA - INTEX 2023

Szanowni klienci, 

Mamy przyjemność poinformować, iż otrzymaliśmy pierwszą część dostawy dmuchanych produktów marki INTEX. W ofercie znajdują się m.in. koła, rękawki, materace, baseny, akcesoria do pływania oraz wiele więcej. Pełną ofertę INTEX 2023 wraz z nowościami znajdą Państwo  po lewej stronie panelu sprzedażowego w kategorii "Oferta kontenerowa" jako Kontener INTEX 2023 lub w zakładce INTEX. Oferta zostanie uzupełniona o nowy asortyment w przewidywanej w marcu drugiej dostawie towaru. Już teraz gorąco zapraszamy do rezerwacji stanów lub składania zamówień!

01 2023

TREFL - NOWE CENY

Szanowni klienci,

W związku z zapowiedzianą od 1 lutego 2023 podwyżką cen na produkty marki Trefl, zachęcamy Państwa do składania zamówień do 31 stycznia 2023, aby otrzymać towar jeszcze po starych niższych cenach. Z dniem 1 lutego 2023 wszystkie ceny produktów Trefl na naszym magazynie ulegną podwyżce. Zachęcamy do zakupów. 

01 2023

OFERTA SPECJALNA - RABAT 50%

Szanowni klienci,

Zapraszamy do zapoznania się ze specjalnie przygotowaną ofertą na produkty z RABATEM -50%! Ofertę przecen znajdą Państwo w zakładce PROMOCJE w górnej części menu panelu b2b oraz po lewej stronie w bloku Asortyment na samym dole. Wszystkie oferowane produkty są fabrycznie nowe i sprawne. Oferta ważna jest do wyczerpania stanów magazynowych. Rabat 50% nie łączy się z Państwa indywidualnym rabatem. Zapraszamy do składania zamówień!