Aktualności

06 2024

NAJNOWSZA DOSTAWA - KONTENER 13

Szanowni klienci,

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą dostawy Kontenera nr 13, w której znajdziecie min. piłki nożne, piłki siatkowe, nowe wzory breloków, torebeczki, pistolety na spłonkę, piłki miękkie  i wiele więcej. Pełną ofertę kontenera znajdą Państwo po lewej stronie panelu sprzedażowego w kategorii  "Oferta kontenerowa". Zapraszamy do składania zamówień !

06 2024

NAJNOWSZA DOSTAWA - KONTENERY 11 i 12

Szanowni klienci,

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą dostawy Kontenera nr 11 oraz Kontenera nr 12 w której znajdziecie min. gry pin ball, zestawy zwierząt, auta na platformie, gitary, zestawy klocków, tatuaże i wiele więcej. Pełną ofertę kontenera znajdą Państwo po lewej stronie panelu sprzedażowego w kategorii  "Oferta kontenerowa". Zapraszamy do składania zamówień !

05 2024

NAJNOWSZA DOSTAWA - KONTENERY 9 i 10

Szanowni klienci,

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą dostawy Kontenera nr 9 oraz Kontenera nr 10 w której znajdziecie min. szeroki wybór modeli dinozaurów także z dźwiękiem, zestawów wykopalisk/łupanek, zestawy zwierząt, masy magiczne, traktory i wiele więcej. Pełną ofertę kontenera znajdą Państwo po lewej stronie panelu sprzedażowego w kategorii  "Oferta kontenerowa". Zapraszamy do składania zamówień !

04 2024

MAJÓWKA 2024 – 02.05 NIECZYNNE

Szanowni klienci,

Informujemy, że w dniu 2 maja (czwartek) hurtownia zabawek TRIFOX będzie nieczynna. Zamówienia złożone w tym terminie przez platformę b2b lub e-maila będą realizowane od poniedziałku 6 maja 2024. Życzymy wszystkim Państwu spokojnego wypoczynku!