Obraz

Importer Zabawek
Trifox

Ponad 30 lat doświadczenia w imporcie oraz dystrybucji
zabawek i artykułów dla dzieci.

Zobacz więcej

Komunijne prezenty – edukacyjne i rozwijające zabawki

25.04.2024

prezent na komunie

Szukasz prezentu na komunię?

Nasze zabawki spełnią wszystkie marzenia..

Kreatywność w zakresie doboru podarunków w ostatnich latach często przekraczała granice zdrowego rozsądku – zwłaszcza w wymiarze finansowym. Tymczasem dobrym prezentem wcale nie musi być drogi gadżet elektroniczny czy quad. Najważniejsze, aby podarunek miał walory edukacyjne oraz stymulujące rozwój.

Trifox daje różnorodne możliwości
Hurtownia Trifox zajmuje się dystrybucją krajowych oraz zagranicznych zabawek oraz akcesoriów dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Produkty wyeksponowane są w hali sprzedażowej w Bielsku – Białej. Ponad 6000 wzorów obejmuje tak klasyczne propozycje, jak: lalki i akcesoria, domki dla lalek, interaktywne zwierzątka, zdalnie sterowane samochody, klocki, układanki, gry logiczne. Zabawki mogą również służyć do zachęcenia do aktywności na zewnątrz. Wszystkie produkty są wyposażone w odpowiednie atesty, w pełni bezpieczne dla dzieci, ale też prezentujące wysoką jakość. Do marek sprzedawanych w hurtowni Trifox zaliczają się: Clementoni, Ravensburger, Trefl, Hasbro, Hot Wheels, Fisher Price, Steffi, Mattel, Sun Day czy Marioinex.

Preferencyjne warunki dla sprzedawców – lepsze ceny detaliczne

Dzięki bogatej ofercie firmy Trifox nawet niewielki sklep może być wyposażony w niezwykle różnorodny asortyment – w dodatku preferencyjne warunki, jakie proponuje Trifox pomagają w zagwarantowaniu korzystnych cen w handlu detalicznym. Możliwość poczynienia oszczędności w okresie komunijnym to szansa, z której warto skorzystać.

Pamiętajmy, że dzieci komunijne to nadal dzieci. Prezenty dla nich powinny być dopasowane do wieku – w hurtowni Trifox łatwo zaopatrzyć sklep właśnie w takie zabawki, zróżnicowane oraz w pełni bezpieczne. Moda na kolejne akcesoria elektroniczne będzie przychodzić i przemijać, natomiast dobrej jakości zabawki zawsze będą przywodzić na myśl radosne dzieciństwo.