Obraz

Importer Zabawek
Trifox

Ponad 30 lat doświadczenia w imporcie oraz dystrybucji
zabawek i artykułów dla dzieci.

Zobacz więcej

Hurtowe ceny zabawek

29.01.2024

hurtowe ceny zabawek

Przedsiębiorstwo Trifox z Bielska – Białej to dystrybutor doskonałej jakości zabawek oraz akcesoriów dla dzieci w każdym wieku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży firma może oferować swoim klientom konkurencyjne warunki sprzedażowe oraz hurtowe ceny zabawek. Szeroki asortyment sprawia natomiast, że w towar zaopatrzyć się mogą detaliści o różnym profilu – czy to specjalizujący się w sprzedaży zabawek dla najmłodszych czy też dla starszych dzieci.

Bardzo szeroki wybór produktów

Hurtowe ceny zabawek obejmują produkty wielu zagranicznych, jak i krajowych producentów, wśród których znajdują się tak renomowane koncerny, jak: Clementoni, Trefl, Ravensburger, Marioinex, Mattel, Steffi, Hot Wheels, Hasbro, Sun Day. Zabawki posiadają niezbędne atesty potwierdzające ich bezpieczny charakter. Oczywiście poza dostarczaniem towarów na konkurencyjnych finansowo warunkach firma Trifox za priorytet stawia sobie również oferowanie najwyższej jakości propozycji, jak również sprawną komunikację z kontrahentami.

Szeroka oferta firmy Trifox stale jest poszerzana o kolejne produkty – zarówno sezonowe, jak i odpowiadające na najnowsze trendy na rynku. Praktyczne kontenery, dzięki którym można zaopatrzyć sklep detaliczny nawet od podstaw dedykowane mogą być do różnych grup wiekowych, niezmiennie zawierają jednak zabawki i akcesoria w konkurencyjnych cenach hurtowych. W kontenerach znajdować się mogą np. zabawki rozwijające kreatywność, zestawy plastyczne, gry logiczne, puzzle, zabawki interaktywne i sensoryczne, zdalnie sterowane samochody, lalki czy akcesoria sportowe.

Doskonała jakość – mimo niskiej ceny
 
Wszystkie oferowane przez hurtownię Trifox produkty opatrzone są respektowanymi przez UE certyfikatami jakości. Decydując się na zaopatrzenie sklepu przy pomocy kontenerów z asortymentu Trifox zyskuje się pewność, że dostarczy się Klientom najlepszych produktów stymulujących rozwój, kreatywność, pobudzających aktywność fizyczną oraz społeczne kompetencje. Kontenery to praktyczny sposób na kupno większej ilości towarów – dodatkowo na stronie internetowej Trifox zawsze można zapoznać się z informacjami dotyczącymi ich zawartości.