Obraz

Importer Zabawek
Trifox

Ponad 30 lat doświadczenia w imporcie oraz dystrybucji
zabawek i artykułów dla dzieci.

Zobacz więcej

Dlaczego lepiej zamówić zabawki z hurtowni ?

18.03.2024

Hurtownia Trifox dysponuje halą sprzedażową, w której znajduje się ekspozycja ponad 6000 modeli zabawek, zarówno produkcji krajowej jak i zagranicznej. Zabawki podzielone są na wiele praktycznych kategorii, co znacznie ułatwia wybór interesujących pozycji. W hurtowni możliwość kupna mają zarówno indywidualne osoby prowadzące działalność gospodarczą jak i większe przedsiębiorstwa. Konkurencyjne warunki finansowe oferowane przez Trifox sprawiają, że przedsiębiorcy mogą później przedstawiać korzystne propozycje dla klientów detalicznych.

Ogromny wybór produktów – dostępny od ręki

Zamawianie zabawek z hurtowni jest rozwiązaniem zdecydowanie ułatwiającym funkcjonowanie niewielkich sklepów – zakup drogą internetową znacznie poszerza możliwości zdobycia różnorodnego asortymentu. Szczególnie, że wśród ponad 6000 modeli zabawek znaleźć można takie produkty jak zabawki interaktywne, układanki i puzzle, gry planszowe, lalki wraz z akcesoriami, domki dla lalek, samochody kolekcjonerskie oraz zdalnie sterowane, modele do składania, gry logiczne i wiele wiele innych. Dla najmłodszych dzieci przewidziano takie elementy stymulujące rozwój, jak maty edukacyjne, pluszowe zwierzątka, bujaczki, grzechotki, instrumenty muzyczne. Ważną grupę stanowią również zabawki sezonowe – np. związane ze Świętami Bożego Narodzenia czy Wielkanocą, przeznaczone do użytkowania na zewnątrz, do aktywności sportowej itp.

Praktyczne pakiety – dla najlepszych cen

W hurtowni Trifox prowadzona jest sprzedaż jedynie atestowanych i certyfikowanych produktów, które mogą być sprzedawane na terenie całej Unii Europejskiej. Warto skorzystać z oferty Trifox, ponieważ to okazja, by na korzystnych warunkach finansowych produkty tak renomowanych firm, jak Mattel, Marioinex, Trefl, Hot Wheels, Clementoni, Hasbro, Steffi, Sunday czy Ravensburger.

Znalezienie wymarzonych zabawek doskonałej jakości, które będą aktywnie stymulowały rozwój psychofizyczny, społeczny i emocjonalny dzieci dzięki doskonale zaopatrzonym hurtowniom jest obecnie bardzo proste. Ogromnym atutem Trifox jest także to, że wszystkie produkty można zobaczyć na ekspozycji. Indywidualne podejście do potrzeb klientów – mimo sprzedaży hurtowej – sprawia, że Trifox jest firmą, z którą wielu dystrybutorów detalicznych nawiązuje długofalową współpracę.