Aktualności

07 2021

KOMUNIKAT

Trifox spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Bielsku-Białej informuje, że zabawka: lalka Paula, A838039, kod EAN: 5901353095796, nie spełnia wymagań rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 października 2016 r. w sprawie wymagań dla zabawek (Dz. U. z 2019 r., poz. 1816), z uwagi na obecność w wyrobie ftalanu di(2-etyloheksylu), co stwarza ryzyko niekorzystnego wpływu na zdrowie ludzkie, związanego z narażeniem na działanie ww. substancji i stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa i zdrowia użytkowników. Ogłoszenie publikuje się w związku z postępowaniem, prowadzonym przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

07 2021

NOWA DOSTAWA - KONTENER NR 8

Szanowni klienci,

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą dostawy opóźnionego Kontenera nr 8, w której znajdziecie m.in.: zestawy pojazdów, klocki, lalki, zestawy naczyń, zabawki muzyczne oraz wiele więcej. Pełną ofertę kontenera znajdą Państwo po lewej stronie panelu sprzedażowego w kategorii "Oferta kontenerowa". Zapraszamy do składania zamówień!

06 2021

NOWA DOSTAWA - KONTENER NR 9

Szanowni klienci,

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą dostawy Kontenera nr 9, w której znajdziecie m.in.: lalki, zwierzęta, zestawy lekarskie, zestawy naczyń, pojazdy, pistolety oraz wiele więcej. Pełną ofertę kontenera znajdą Państwo po lewej stronie panelu sprzedażowego w kategorii "Oferta kontenerowa". Zapraszamy do składania zamówień!

05 2021

NOWA DOSTAWA - KONTENER NR 6

Szanowni klienci,

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą dostawy Kontenera nr 6, w której znajdziecie m.in.: lotki, gry wodne, mozaiki, tablice, piłki, zestawy zwierząt oraz wiele więcej. Pełną ofertę kontenera znajdą Państwo po lewej stronie panelu sprzedażowego w kategorii "Oferta kontenerowa". Zapraszamy do składania zamówień!