Obraz

Importer Zabawek
Trifox

Ponad 30 lat doświadczenia w imporcie oraz dystrybucji
zabawek i artykułów dla dzieci.

Zobacz więcej

Zawsze aktualna oferta

26.02.2024

Oferta Trifox jest systematycznie poszerzana o kolejne produkty – i to w każdej z kategorii, które są adresowane do dzieci w różnym wieku. Wśród wysokiej jakości zabawek oraz sportowych akcesoriów dla najmłodszych znaleźć można modele takich marek, jak: Mattel, Hasbro, Clementoni. Trefl, Marioinex, Steffi, Ravensburger, HotWheels i innych. Szczególne miejsce zajmują zabawki, które rozwijają dzieci nie tylko manualnie i ruchowo, ale też społecznie i intelektualnie, np. klocki techniczne, gry planszowe, logiczne, układanki różnego typu.

Warto odwiedzać stronę hurtowni Trifox regularnie, ponieważ nowości pojawiają się na niej bardzo często. W ostatnich tygodniach na uwagę zasługują na przykład takie produkty, jak:
    • rozwijające umiejętności manualne i myślenie przestrzenne klocki magnetyczne czy klocki konstrukcyjne słomki;
    • wyróżniające się kolorową estetyką roboty zmieniające formę z pojazdów w zwierzęta;
    • ponadczasowe akcesoria do zabawy dla chłopców i dziewczynek, takie jak walkie-talkie czy miecze świetlne;
    • zgodne z aktualnymi, choć czasem budzącymi kontrowersje trendami kosmetyki dla dzieci;
    • interaktywne zwierzątka – lubiane przez dzieci w kilku grupach wiekowych;

Każda osoba prowadząca własną działalność czy przedstawiciel większego sklepu znajdzie w naszej hurtowni coś dla siebie. Odświeżanie asortymentu to z Trifox żadne wyzwanie – zwłaszcza, że pełne nowości kontenery pojawiają się w ofercie w tygodniowych, a często nawet krótszych odstępach.