Obraz

Importer Zabawek
Trifox

Ponad 30 lat doświadczenia w imporcie oraz dystrybucji
zabawek i artykułów dla dzieci.

Zobacz więcej

Korzystne cenowo pomysły na prezent

30.11.2023

producent zabawki

Promocje przedświąteczne oraz słynna już akcja Black Week sprawiają, że można stracić z oczu cel, jakim jest znalezienie dobrej jakości produktów o walorach estetycznych i funkcjonalnych. Dotyczy to również zabawek, których podstawową cechą powinno być przecież dawanie radości. W przypadku kiepskiej jakości zabawek taka uciecha może być bardzo krótkotrwała. Szczęśliwie w hurtowni Trifox można zaopatrzyć się tylko w modele zabawek najwyższej jakości, niezwykle zróżnicowane, zarówno pod względem kategorii, jak i cech drugorzędnych. Zabawki dystrybuowane przez Trifox pochodzą od najlepszych krajowych i zagranicznych producentów, przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju dzieci w każdym wieku – i są świetnym pomysłem w kontekście kupna prezentów świątecznych.

Szeroki asortyment
Zbliżający się grudzień to sporo okazji do podarowania prezentu najmłodszym – Mikołajki, Boże Narodzenie. Warto zadbać o to, by były to rzeczy dobre gatunkowo, które nie wylądują w śmietniku po kilku użyciach.
W ofercie Trifox znajduje się szeroki wybór modeli skierowany do najmłodszych dzieci, takich jak liczne pluszaki, bujaczki, piłki, konie na biegunach oraz zabawki sezonowe. Co istotne, są one opatrzone odpowiednimi atestami i certyfikatami gwarantującymi nie tylko jakość, ale i bezpieczeństwo. To szczególnie istotne w przypadku produktów dla dzieci poniżej lat 3, dla których zabawa stanowi jeden z podstawowych sposobów na nabywanie nowych umiejętności oraz rozwój psycho-ruchowy (dzieci uczą się np. chwytania). Pluszaki, w tym warianty interaktywne, sprawdzą się zarówno w przypadku starszych, jak i młodszych dzieci.

 

 

 

Dla każdej grupy wiekowej
Zabawki z hurtowni Trifox, takie jak gry planszowe, klocki,  zabawki interaktywne, akcesoria do zabawy na zewnątrz czy w sali gimnastycznej, sterowane samochody będą natomiast dobrym pomysłem w przypadku starszych dzieci. Interesującą możliwością są także klocki techniczne – stymulujące rozwój myślenia przestrzennego, koncentracji, umiejętności manualnych. Warto pamiętać, że rozróżnienie na prezenty dla dziewczynek i chłopców nie musi się sprawdzać. Obecnie nie jest problemem kupienie chłopcu lalki, a dziewczynce zestawu „mały technik” – najważniejsze, by zabawki spełniały oczekiwania dziecka, odzwierciedlały jego zainteresowania.

Oferta Trifox skierowana do detalicznych sprzedawców to gwarancja konkurencyjnych cen, które można potem zaproponować klientom indywidualnym. Szczególnie współcześnie, w dobie wysokiej inflacji oraz rosnących kosztów życia ważnym jest, by drobne i te większe przyjemności (jak podarowanie bliskiej osobie wspaniałego prezentu) nie obciążały nadmiernie domowego budżetu.