Obraz

Importer Zabawek
Trifox

Ponad 30 lat doświadczenia w imporcie oraz dystrybucji
zabawek i artykułów dla dzieci.

Zobacz więcej

Comiesięczne nowości w dostawie zabawek.

28.12.2023

nowe zabawki

Hurtownia zabawek oraz akcesoriów dla najmłodszych Trifox specjalizuje się w obsłudze klientów – dystrybutorów detalicznych mniejszego i większego kalibru. Konkurencyjne ceny, wysokiej jakości, jak również różnorodne towary to jednak nie wszystkie zalety współpracy z firmą Trifox. Warto zwrócić także uwagę na regularnie pojawiające się w sklepie internetowym nowości, których dostawy są m.in. podzielone na kontenery dedykowane dla różnych grup wiekowych.

Comiesięczne nowości...
Kontenery z nowym towarem zawierają niezwykle różnorodny asortyment – obok lalek i samochodów znaleźć można także koraliki do nawlekania, zabawki interaktywne, sensoryczne, zabawki na baterie, akcesoria sportowe, gry logiczne, układanki. Zaopatrując się w towary firmy Trifox można z powodzeniem wyposażyć swój sklep w szeroki asortyment wysokiej jakości produktów dla dzieci. Do grona producentów, których zabawki sprzedaje Trifox, zaliczają się takie firmy, jak: Hasbro, Hot Wheels, Mattel, Marioinex, Trefl, Clementoni, Ravensburger, Kinsmart oraz wiele innych.

...ta sama, wysoka jakość
Regularne dostawy nowości podyktowane są nie tylko oczekiwaniami odbiorców, ale i zmieniającymi się trendami na rynku, jak również naturalnym cyklem pór roku. W kontenerach letnich znaleźć można zabawki wspierające aktywność fizyczną na dworze, piłki, materace do pływania, paletki do ping ponga czy rakiety do badmintona. Zimowe dostawy koncentrują się na stymulowaniu kreatywności w inny sposób – np. poprzez malowanie, rzeźbienie czy tworzenie wzorów z koralików. Każdorazowo kontenery zawierają po kilka produktów z danej kategorii. Dużym atutem jest możliwość sprawdzenia na stronie firmy Trifox, jakie konkretnie modele zabawek zostały uwzględnione w bieżącym miesiącu.

Trifox stawia na jakość zabawek – dlatego też bardzo istotne jest posiadanie wszystkich certyfikatów. Dystrybuowane przez Trifox produkty dedykowane są do różnych grup wiekowych, wyróżniają się estetyką wykonania, ale i tym, że są bezpieczne. Warto zaopatrzyć się w kontener zwłaszcza w okresie przedświątecznym, w którym aktywność klientów jest wzmożona.