Obraz

Importer Zabawek
Trifox

Ponad 30 lat doświadczenia w imporcie oraz dystrybucji
zabawek i artykułów dla dzieci.

Zobacz więcej

Bezpośredni importer zabawek – dlaczego warto ?

09.10.2023

Jakość, opłacalność, bezpieczeństwo

hurtownia zabawek

ZAUFANY IMPORTER ZABAWEK

Trifox jest importerem, który kładzie nacisk nie tylko na jakość, ale i różnorodność wyboru. Dlatego też asortyment obejmuje ponad 6000 wzorów zabawek w wielu kategoriach. Możliwe jest nawiązanie współpracy zarówno ze sklepami (również mniejszymi), jak i hurtowniami. W asortymencie wybierać można spośród licznych modeli lalek, samochodów, zdalnie sterowanych zabawek, puzzli, gier planszowych, zabawek do aktywności na zewnątrz, a także innych akcesoriów – w tym takich wspierających rozwój od pierwszych tygodni – mat edukacyjnych, bujaczków, koni na biegunach. Bezpieczeństwo, umożliwianie zdrowego wzrostu, a także wzbogacanie dzieciństwa o nowe doświadczenia stanowią misję firmy Trifox.

WYMARZONE ZABAWKI

Spełnianie dziecięcych marzeń zaczyna się jednak od dokładnego planowania oraz skrupulatnej realizacji logistycznych zadań. Dzięki bezpośredniej współpracy z importerem każdy sprzedawca – czy to w większym sklepie z zabawkami czy też w hurtowni może mieć pewność, że oferowane przez niego produkty, czy to krajowe czy też powstałe za granicą będą spełniać najwyższe standardy.
Nie sposób przecenić kontroli, jaką daje taka sytuacja. A posiadanie atestów oraz certyfikatów jest kluczowe zwłaszcza, jeżeli mowa o produktach przeznaczonych do użytku przez najmłodszych. Korzystając z usług Trifox można również wszystkie produkty obejrzeć w hali sprzedażowej o imponującej powierzchni 1800 m2.

KONKURENCYJNE CENY ZABAWEK

Jednym z atutów bezpośredniej współpracy z importerem jest również konkurencyjny poziom cen. W czasach niepewnej sytuacji ekonomicznej to niezwykle istotne, aby móc prowadzić biznes bez konieczności przerzucania jego rosnących kosztów na konsumentów.