Obraz

Importer Zabawek
Trifox

Ponad 30 lat doświadczenia w imporcie oraz dystrybucji
zabawek i artykułów dla dzieci.

Zobacz więcej

Edukacyjne i stymulujące rozwój zabawki

24.10.2023

Edukacyjne i stymulujące rozwój zabawki wcale nie są trudne do odnalezienia. Mimo, iż wiele aktywności dziecięcych przeniosło się do świata on line, to jednak oferta „realnych” zabawek nadal może imponować. Zwłaszcza, jeśli rodzice wychowali się w czasach, w których dostępność oraz jakość takich akcesoriów pozostawiały wiele do życzenia.

Oczywiście – trzeba mieć też świadomość, że zabawki potrafią być naprawdę drogim produktem. Co wówczas?

Można zwrócić się ku kilku rozwiązaniom. Jednym z nich jest wybór produktów krajowych, inną – zakupy zabawek z hurtowni. Trifox proponuje różne opcje, w większości dedykowane dla właścicieli niewielkich i średnich sklepów z zabawkami.

Korzystne ceny produktów często mogą oznaczać niższą jakość. Nie w przypadku zabawek z hurtowni Trifox! Nasze przedsiębiorstwo oferuje jedynie najwyższej jakości produkty w ponad 6000 wzorów – a wszystko to na preferencyjnych warunkach zakupów.

Prowadzimy sprzedaż hurtową lalek oraz akcesoriów, samochodów sterowanych, gier planszowych, puzzli, piłek i zestawów do zabawy na zewnątrz, klocków, zabawek interaktywnych – wszystkie egzemplarze posiadają odpowiednie atesty i są całkowicie bezpieczne dla użytkowników. Nasza oferta jest adresowana do przedsiębiorców zajmujących się sprzedażą detaliczną – dlatego też ceny pozostają konkurencyjne.

W Trifox wierzymy, że wysoka jakość może iść w parze z niewygórowanymi kosztami. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą już teraz – produkty można zobaczyć także na żywo w hali sprzedażowej znajdującej się na terenie firmy w Bielsku – Białej.