Obraz

Importer Zabawek
Trifox

Ponad 30 lat doświadczenia w imporcie oraz dystrybucji
zabawek i artykułów dla dzieci.

Zobacz więcej

Sezonowe produkty na lato – aktywność na zewnątrz

27.05.2024

zabawki hurtownia

Jedną z grup zabawek i akcesoriów, które cieszą się popularnością w wiosenno-letniej porze roku są zabawki sezonowe do aktywności na zewnątrz.

Szeroki wybór dla różnych grup odbiorców

Hurtownia Trifox prowadzi sprzedaż artykułów, które można umieścić w ogrodzie czy zabrać ze sobą nad jezioro. Wśród kategorii wymienić można m.in. zestawy do tworzenia baniek mydlanych, latawce, zestawy do zabawy w piasku, wiatraczki, pistolety na wodę, wiatraczki czy zestawy do gry w catch ball, zjeżdżalnie, huśtawki.

Oczywiście prym wiodą materace do wody, koła i fotele do pływania, zabawki do zabawy w wodzie czy baseny ogrodowe.

Zestawy do zabawy w piasku, obejmujące łopatki, grabki, wiaderka czy foremki – w wielu kształtach i wariantach kolorystycznych pozwalają wykorzystać pełen potencjał tej naturalnej zabawki sensorycznej. Piasek stymuluje zmysł dotyku, ale też pozwala na pobudzenie kreatywności malucha oraz jego zdolności postrzegania przestrzeni. Obok akcesoriów w Trifox znaleźć można także piaskownice w praktycznej, zamykanej formie dzięki czemu piasek można zabezpieczyć przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

 

Kolejną propozycję, o którą warto uzupełnić asortyment sklepu są latawce. Latawce zróżnicowane są pod względem wielkości, kolorów, kształtów, a także wykorzystanych materiałów – asortyment obejmuje latawce materiałowe, nylonowe oraz foliowe.

Dla młodszych dzieci, które jeszcze nie mają na tyle rozwiniętej koordynacji ruchowej alternatywą mogą być wiatraczki – kolorowe ruchome elementy przyciągają uwagę brzdąców, dlatego też mogą być ozdobą także przy wózku.

Zabawa na zewnątrz – na co dzień i od święta

Co natomiast ze starszymi dziećmi? Odpowiednie mogą być dla nich pistolety na wodę czy zestawy do catch ball. W hurtowni znaleźć można także rakiety do badmintona, do tenisa stołowego, piłki do gry w nogę czy w siatkówkę, piłki do kosza. Wszystkie te sportowe akcesoria pozwolą nie tylko urozmaicić aktywność fizyczną na zewnątrz, ale też będą świetnym sposobem na budowanie nowych znajomości z rówieśnikami – czyli na wsparcie rozwoju społecznego.

Dzięki zabawkom z hurtowni Trifox możliwe będzie także zorganizowanie imprez urodzinowych w ogrodzie czy na zewnątrz. Aby niczego nie brakowało w sferze wizualnej warto też zawczasu zaopatrzyć się w zestawy do tworzenia baniek mydlanych.

Oczywiście wszystkie zabawki sezonowe z oferty dostępne są w całorocznej sprzedaży. Dodatkowo każdy produkt jest w pełni bezpieczny i atestowany, a sprzedaż dla handlowców detalicznych odbywa się na preferencyjnych. Sezonowe zabawki i akcesoria do gier na zewnątrz można zobaczyć na ekspozycji obejmującej ponad 6000 wzorów w siedzibie firmy Trifox.