Obraz

Importer Zabawek
Trifox

Ponad 30 lat doświadczenia w imporcie oraz dystrybucji
zabawek i artykułów dla dzieci.

Zobacz więcej

Nowe zabawki Clementoni w naszej ofercie

13.06.2024

zabawki_clementoni

Firma Clementoni powstała we Włoszech w roku 1963 jako przedsiębiorstwo rodzinne, i do dzisiaj, mimo dynamicznego rozwoju, takim pozostaje. Większość zabawek nadal wytwarzana jest na terenie Włoch, natomiast aż 65% towarów przeznaczanych jest na eksport. Firma rozpoczęła swoją działalność od produkcji gier planszowych i puzzli i do dzisiaj te kategorie cieszą się dużą popularnością. Idea łączenia zabawy i edukacji dotyczy każdego wysokiej jakości wyrobu marki Clementoni.

Asortyment pełen niespodzianek...

Nasza hurtownia posiada w swoim asortymencie zabawki Clementoni dopasowane do wielu kategorii wiekowych. W przypadku najmłodszych dzieci głównym zadaniem zabawek pozostaje stymulacja rozwoju – słuchowa, wzrokowa, dotykowa - produkty Clementoni, takie jak : pianinko ze zwierzętami czy interaktywny kotek przyjaciel mają pobudzać wyobraźnię dziecka. Asortyment naszej hurtowni obejmuje także produkty, które w innowacyjny sposób podchodzą do klasycznych konceptów zabawek wspierających motorykę dla najmłodszych – np. wieża z autek czy wieża z kuleczkami służące do układania.

...dla dzieci w każdym wieku

Równie ważna pozostaje edukacja, w przypadku gier Clementoni dopasowana do fazy rozwoju, w której znajduje się dziecko. Do wyboru są m.in. interaktywny quiz przedszkolaka służący zarówno do poszerzania wiedzy ogólnej, jak i do zabawy z rówieśnikami, edukacyjne eksperymenty dla malucha.

Produkty Clementoni skierowane są nie tylko do dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym. Duże miejsce w ofercie zajmują wspomniane już puzzle czy gry planszowe, ale także służące edukacji przez zabawę mikroskopy czy przeznaczone dla starszych 110 eksperymentów lub rozbudzające pasję do geologii skamieliny i minerały. Ciekawą propozycję stanowią także pozwalające rozwijać zainteresowania zestawy koralików do wyrobu biżuterii, kosmetyki czy modele do sklejania.

Podobnie jak oferta naszej hurtowni – asortyment Clementoni stale poszerzany jest o kolejne produkty, w tym zabawki licencyjne, odwołujące się np. do magicznego świata Disney’a czy innych popkulturowych fenomenów. Zachęcamy do regularnego odwiedzania strony naszej hurtowni, na której można zapoznać się ze wszystkimi nowościami.