Drodzy Klienci !

Miło nam poinformować, że oficjalnie rozpoczęliśmy działalność firmy TRIFOX Sp. z o.o. Wierzymy w to, że uda nam się podtrzymać dotychczasową, niezwykle udaną i owocną współpracę z Państwem, czerpiąc przy tym z niemal 30-letniego doświadczenia firm: P.H. PISAREK Sp.j. i IREX SP.J.

Jesteśmy także otwarci na każdą sugestię, która przyczyni się do polepszenia świadczonych przez Nas usług.

Poniżej kilka informacji, które powinny pomóc na starcie:

-> Od dnia dzisiejszego wszelkie dokumenty będą wystawiane przez spółkę TRIFOX Sp. z o.o. Prosimy o zwrócenie uwagi na nowy numer konta bankowego, który będzie umieszczony na fakturze sprzedażowej.

-> Wszelką korespondencję prosimy kierować na adres: biuro@trifox.pl, jesteśmy dostępni dla Państwa także pod numerami telefonów: 33 810-44-5033 812-39-49663-433-133.

-> Zapraszamy także do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym p. Arkadiuszem Kryszkiewiczem pod numerem telefonu: 601-444-592 bądź mailowo na adres: arek@trifox.pl.

-> Nasza firma wraz z magazynem wysyłkowym znajduje się w Bielsku-Białej przy ul. Konwaliowej 21.

-> Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nowo powstałej platformy sprzedażowej www.trifox.plKażdego z Państwa prosimy o dokonanie rejestracji na nowej stronie, odeślemy nowe dane do logowania.

Strona znajduje się w fazie wczesnego dostępu, pełna funkcjonalność zostanie wprowadzona wkrótce. W związku z przeprowadzaną inwentaryzacją widoczne na panelu sprzedażowym stany magazynowe na tą chwilę są ograniczone.

Nasza oferta asortymentowa powiększa się sukcesywnie z dnia na dzień, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

Życzymy Państwu sukcesów biznesowych i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.